Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Kecskeméten a...

Szerintetek a Kecskeméten a Bólyai német-angol két tannyelvű a jobb vagy a Kada német közgáz?

Figyelt kérdés
Még csak hetedikes vagyok de nem tudom mit tanuljak tovább. Az idegen nyelv tanulás jól megy szóval azt megpróbálom de nem tudom melyik iskolába. Pozitív negatív véleményeket szeretnék. Esetleg tanácsokat :) Előre is köszönöm :)

2016. ápr. 8. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Bólyai. Nagyon nagy különbség van egy erős gimnázium között és egy közgazdasági szakközépiskola között.

Ha elég jó az átlagod, plusz írsz egy jó központit, akkor a Bólyai is esélyes lesz, az amúgy is nyelvben erős suli.

2016. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előzővel nem értek egyet! A Kada egy gimnázium erősségű iskola, de nem egy érettségivel mész ki a nagy világba, hanem szakmával is. Ha esetleg nem tudnál tovább menni felsőoktatásba persze, akkor fontos.

A Kadával kapcsolatban csak pozitív a véleményem :)

Mindenképpen ajánlom. A németeseknek volt lehetőségük nemrégen kimenni Németországba. Sokszor kimehetünk az Euroscola-ra is.

Az iskolával kapcsolatban, a tanárok jó fejek, van pár aki nem az, de hol nincs olyan? A többséget imádom, személy szerint egy tanárt nem szeretek.

Egy csomó program van, két napos gólyatábor Lakiteleken, ami felejthetetlen emlék :)

És a nehézség. Hát, mindenki kérdezi. Igen, nehéz, tanulás nélkül bukás könnyen megtörténhet (főleg szakmai tantárgyból) de ha jó fejed van nem is lesz annyira nehéz az! :D

Én csak ajánlom ;) Gyere majd el a nyílt napra. Bár, te már másik épületbe kezdenél :D

Ha kíváncsi vagy még valamire, szívesen válaszolok:)

2016. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást. Már a Kadába jelentkeztem és 100% hogy bent vagyok :) Lenne még pár kérdésem. Igaz kicsit későn válaszolok, de most aktuális nálam ez az iskola
2017. márc. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!