Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az baj ha pár szót aláhúzok a...

Az baj ha pár szót aláhúzok a függvenytáblázatba?

Figyelt kérdés
Ez szabaly ellenes? Es azt lehet hogy valamelyik oldalon egy szot kihuzok, vagy ezt se szabad?

#matematika #matematika érettségi #érettśgi #függvenytáblázat
2016. ápr. 10. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg a függvénytáblázatban semmilyen bejegyzés nem lehet, tehát "nyomdatisztának" kell lennie.
2016. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elvileg nem szabad.

(Én régen szerencsére csak ceruzával húzkodtam alá ezt-azt, de mindent kiradíroztam.)

2016. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az aláhúzás nem tilos, hiszen az aláhúzott szó vagy képlet már eleve benne van, nem teszel hozzá semmit.
2016. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én kértem állásfoglalást ezügyben az oktatási hivataltól. Valamilyen Pongrácz László főosztályvezető a következőt írta:

"A függvénytáblázat az eredeti nyomdai információkon kívül további segítséget (pl. kiemelés) nem tartalmazhat. A használni kívánt segédeszközöket helyben, a vizsga helyszínén ellenőrzik."

2016. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen OH válaszlevelekre oda szokott írva lenni, hogy joghatás nélkül, ugyanis például a fenti kitételt semmilyen jogszabály nem tartalmazza. Csak annyi van a jogszabályban, hogy használható függvénytáblázat. Szóval ez az illető magánvéleménye volt, nem jogi előírás.
2016. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ennyit csináltam


Nagyon parázok


[link]

2016. ápr. 10. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha akarnak (és tényleg ellenőrzik) elvehetik. Nem nagy cucc egy új függvénytábla, én biztosra mennék és vennék (vagy kölcsönkérnék) egyet. Legalább emiatt ne kelljen aggódnod:))
2016. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem problémázhatnak... Miért lenen jó a felügyelőtanárnak, ha elvenné tőled ezért?
2016. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél újat
2016. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi baj, csak átpörgetik, ha egyáltalán, észre se veszik.
2016. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!