Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik, hogy az osztályfőnök...

Létezik, hogy az osztályfőnök direkt nem találja az igazolást?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnök feltételezhetően nincs oda a családunkért, mert nem értettem egyet azzal, hogy az osztálypénzből évente többszöri akár 30 ezer ft-os értékű tanári ajándékokat vegyenek, miközben minden programot külön kell fizetni. Ő e-mailben nyíltan az osztálypénz befizetésére buzdított - ami nem törvényes -, sőt burkoltan jelezte, hogy esetleg a ballagáson/tablón való szereplésre se számítsunk (ezek költségének fizetését vállaltam).


Most azzal állt elő, hogy 2 igazolást "nem talál".

Volt valakinek ilyen tapasztalata? Tényleg átvételi elismervényt kell kérnünk az igazolások leadásánál?



2016. ápr. 12. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, az igazgatóval próbáltál már beszélni a problémáról? A többi osztálytársad egyetért veled? Milyen igazolásról van szó? Orvosi vagy szülői? Nem lehet belőle egy másik példányt kérni? Előfordulhat, hogy bosszúból tette el őket az osztályfőnököd, de jobb ha nem kezdesz el vádaskodni, mert a végén te jöhetsz ki ebből az egészből rosszul.
2016. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Orvosi vagy szülői?"

Szülői nem lehet, mert azt elvileg az ellenőrzőbe kell(ene) írni.

Gondolom orvosi és én is azt csinálnám, hogy várnék még, megkérném, hogy nézze meg alaposabban, aztán, ha köti az ebet a karóhoz, akkor elmennék és az orvostól kérnék másikat - nem csinálnak belőle gondot, hiszen a kartonban van a gépben megvan nekik az időpont.

2016. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én külföldről vagyok. Nálunk sajnos létezik még olyan, hogy szülői igazolás mindenféle papírra írva. :(
2016. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pedig az orvosi igazolást is csak ellenőrző en köteles elfogadni az of. Szóval ha el is hagyta (akár véletlenül, akár direkt, nem az ő hibája. Fogod az ellenőrződ, elmész a dokihoz, és kérsz abba.

Ami a pénzes dolgot illeti, kinyomtatán az emaileket, és elvinném az igazgatóhoz.

2016. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!