Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai felvételi:...

Középiskolai felvételi: megkapta már valaki a felvételéről a levelet? Ahova nem vesznek fel onnan jön elutasító levél?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot írni!!

A véglegesnek jövő hét keddig nem is lehet fent lenni, mert akkor küldik Győrből. Mi az hogy már régen fent kellene lennie???

leghamarabb kedden délután lesz fent

2016. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azt írtam hogy az ideiglenes listának kell rég fent lennie... de mind1

Am igen, április 19-től 26-ig bármikor jöhetnek a levelek :D

2016. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az ideiglenesen már régen túl vagyunk, nem téma már annyira, és azt hittem elírtad :P
2016. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ma már lehet nézegetni -
2016. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De levél még nem lesz -

Még meg kell őket írni meg postára adni

2016. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

04-14 20:16-es vagyok

engem felvettek a suliba ahova szerettem volna mennii :DDDD igaz még a levél nem jött, de a suli honlapján fent van ^^

2016. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
lol, már tudom, hova vettek fel, de az egy kicsit érdekes, hogy eddig az egyik sulitól kaptam levelet (onnan, amit elsőnek jelöltem, egyébként nem vettek fel. oda viszont igen, amit másodiknak jelöltem), még kéne a másik sulitól is :D
2016. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!