Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik gimi valo...

Szerintetek melyik gimi valo nekem?

Figyelt kérdés

Jovore fogok felvetelizni valoszinuleg kituno leszek ev vegen es a kozponti gyakorlasaim altalaban75 pont korul vannak melyik sulit ajanlanatok??? Ja es lecci olyat is monbdjatok ahova tuti hogy felvesznek!

Elore is koszi



2016. ápr. 16. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Honnan tudjam hogy hova vesznek fel..az majd a kozponti felvetelid utad kiderul. Amugy meg senkit se erdekel a gimi minosege. Menj oda ahova akarsz.
2016. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében/városban?
2016. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak úgy elmondanám, hogy semmit sem jelent, hogy 75-re írod, amikor gyakorolsz. Azt például, hogy mennyire igaz az, hogy stresszelsz, leblokkolsz, nem tudom, de számolj/érdemes számolni ezzel is... Az én próbafelvételim is 72 pontos lett, és végül közel sem írtam ilyen jót.
2016. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak budapesti gimiket tudok ajanlani!

Berzsenyi daniel gimi

Veres palne

Karinthy frigyes

Szerb antal

Szent istvan(ehhez inkabb 80 pontos felveteli kene de ez nagyon nagyon jo suli:) melegen ajanlom:))

Szent laszlo

2016. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Harmas valszolo vagyok es igaza van a ketesnek igyanis en az elofelvetekot 91pontosra irtam es elesben pedig kemeny 80 pontot sikerult osszekaparnom!
2016. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De "kevés" az a 80 pont, amit összekapartál, én örültem volna neki :D

Egyébként attól is függ, hogy mi érdekel, milyen tagozatra mennél. A 4es egyébként jó gimiket írt össze, nézegesd meg őket, menj el nyílt napra is :)

Illetve ajánlom, jelölj meg olyan gimit is, ami ugyan gyenge, de nem számítják a központit, asszem ilyen suli a Szent-Györgyi Albert Gimnázium (bár ide gyenge központival is felvennének), Zrínyi Miklós Gimnázium, Corvin Mátyás Gimnázium (ide ugyanaz, mint a Szent-Györgyibe).

Ha tényleg olyan jól sikerül majd a központi, az alábbiakat ajánlanám még:

Madách Imre Gimnázium

Babits Mihály Gimnázium

Óbudai Árpád Gimnázium

Kölcsey Ferenc Gimnázium

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

2016. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hármas én vagyok XD
2016. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat es bocsi hogy nem irtam le hogy hol kene suli egyebkent budapest.

Es azt hogy biztos felvesznek ugy ertettem hogy nagy esely van ra hogy ugy is felvesznek ha elszurom!

2016. ápr. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!