Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a IX....

Mi a véleményetek a IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium És Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
A tanárom ezt az iskolát ajánlotta, hogy majd oda menjek tovább tanulni. A honlapját átnéztem, és ott minden jót és szépet írnak...de melyik iskola honlapján nem? Mert én eredetileg a Szent Lászlóba terveztem menni, Kőbányára, de ha sok jó visszajelzés jön, akkor majd ezt is beírom a választott sulik közé.

#továbbtanulás #gimnázium #szakközép #szakközépiskola #felvételi #IX. Kerületi Leövei Klárq Gimnázium És Szakközépiskola
2016. ápr. 20. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A Szent Laszlo sokkal erosebb, de ez nem azt jelenti, hogy feltetlen jobb is!

En leoveys vagyok, es nyugodt szivvel ajanlom. Egy atlagos szinvonalu gimnazium, viszont a termeszettudomanyi es tortenelem szak eleg kemeny. De ertelemszeruen ha tenyleg tanulsz, nem lesz baj.

A tanarok kozott van par "erdekes" ember, sajnos olyan is, aki kifejezetten bunko, de ez csak 1-2, es meg ok is tulelhetoek. A tobbiek szerintem nagyon jok, ertik a dolgukat, lelkiismeretesek.

A kozosseg pedig hat igenis klikkes, de hat hol nem az? :( viszont nincsenek kitaszitottak, max. azok, akik egyszeruen nem is vagynak tarsasagra. De mindenki megtalalja a maga koret, es ezeket a klikkeket se veres bandahaboruk kozepen kepzeld el :) persze vannak menobbek es nem menobbek is, de beken hagyjuk egymast alapvetoen. Szoval szerintem gyere batran :)

Kb. 60 pontos felvitol es 4-es atlagtol van eselyed a bekerulesre, de ez szaktol is fugg, a rajzra pl. kevesebb kell, mig a NYEK-be es a termeszettudomanyra eleg sok. Ettol persze a rajz is szinvonalas, csak nyilvan egy muveszpalantanak nem kell pengenek lennie angolbol vagy fizikabol.

2016. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyebkent majd, ha lesz lehetoseged, mindenkepp gyere el nyilt napra ide is meg a Szent Laszloba is, hiszen neked kell majd eldonteni, melyik tetszik jobban :) persze a nyilt napok eleg cukormazasak, de azert megiscsak kapsz valamilyen kepet az iskolakrol, mig ha a beiratkozaskor lepsz be eloszor, es akkor er csalodas, eleg keso lesz. Szoval majd gyere el batran, es csak a szivedre hallgass! Tudom, hogy ez nyalasan hangzik, de lehet egy iskola alomszep, ha nincs semmi kozossege vagy hulyek a tanarok, akkor szenvedni fogsz. Ne a toplistas helyezes legyen a szempont, hiszen az egyetemen a kutyat nem erdekli, hogy a Fazekasbol vagy a faluvegi Kolompar Jozsi sulijabol jottel-e. Ha jok a jegyeid es az erettsegid, a legocskabb szakkozepbol is felvesznek, mig ha bukdacsoltal egy meno gimiben, akkor igen keves eselyed van.

A fenti tanacs termeszetesen a Leoveyre is igaz, ha nem szimpi, akkor nem kell eroltetni. Sok sikert a tovabbiakban :)

(Elso voltam amugy)

2016. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!