Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai tanárnál nem...

Középiskolai tanárnál nem jelent szakmai alkalmatlanságot a pszichiátriai kezelés bentlakásos akár és gyógyszerezés?

Figyelt kérdés

Tudok egy tanárt aki kőkemény nyugtatókon antidepresszánsokon él, pszichiáterhez jár, és bentlakásos pszichiátriai kezeléseken vesz részt mert erős szuicid hajlamai vannak.

Ilyenkor betegállományban van állítólagos migrénes rohammal elég gyakran közben meg valahol tömik bele a gyógyszert és még le is lehet kötözve.

Mindehhez járul hogy ha dologzik napi szintűek az ordibálások kirohanások: felkötöm magam! Öngyilkos leszek!! Napi szinten már ha benn van és nem, épp betegállományban.

Az iskola igazgatója ezt ne tudja? De tudja. Ha van szeme és füle tudja. Csak szarik rá.


Ilyenkor mi a helyzet?


2016. ápr. 21. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki jönne hogy klik és panaszt kell... nem klik, alapítványi iskola.
2016. ápr. 21. 08:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan szedj össze minden pletykát és írd ki egy névtelen fórumra, és szidasd a tanárt száz idegennel! Az megoldja a problémáját! Ilyen ismerősökre van szüksége, nem vitás!
2016. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is szarsz rá, nyilvánvalóan. Segíteni nem akarsz, csak kirúgatni. Aztán ha a kirúgása másnapján kiugrik az ablakon, akkor még csak meg sem fog mozdulni benned semmi, mert úgyis hülye volt, nem? Így kell tönkretenni egymás életét lazán és nevetve.
2016. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El tudja látni a munkáját vagy nem tudja? Csak ez a kérdés. Hogy gyógyszerekkel tömik-e, ahhoz nincs közöd, hogy lekötözik, az meg a te fantáziád terméke.
2016. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"El tudja látni a munkáját vagy nem tudja?"


VÁLASZOLD MEG HELYETTEM!

jelenet: megy az óra. Egyik pillanatról a másikra éktelen artikulálatlan ordítás!

haját tépve (szó szerint) rohan végig a folyosón és üvölt: terrorista! Gazember! Megölöm magam! Megölöm magam!

És ez heti 1-2-3x simán.


Most akkor kérdésem: óráról kimenve felügyelet nélkül hagyva a rábízott diákokat -el tudja látni a feladatát?


Majd jön 1-2 hetes betegállomány.

Majd visszajön és elölről az egész.


EL TUDJA LÁTNI A FELADATÁT? VÁLASZOLD MEG HELYETTEM!

2016. ápr. 21. 17:49
 6/6 A kérdező kommentje:

De tudod mit? Játsszuk el hogy én vagyok egy szülő. Te meg az iskola igazgatója.

És én a szülő azt a kérdést teszem fel: miért kell az én gyerekemnek ilyen tanártól tanulni az X tárgyat?

Főleg hogy alapítványi iskola és én a szülő még fizetek is hogy (elvileg) többet jobbak kapjak mint egy átlag iskolában?


Na te vagy az igazgató válaszolj a szülőnek!


folytatom!


És mi van ha holnap úgy dönt hogy felakasztja magát a munkahelyén de még előtte átvágja 1-2 gyerek torkát előtte? csak úgy ha már...

HM?


Akkor mi van? Megmondom mi van.

Akkor majd te, mint igazgató MÉSZ A BÖRTÖNBE!

Mert tudtál róla és semmit se tettél!


KÉRDÉSEM: MEKKORA BAROM AZ AKI IDŐZÍTETT bombán ül és várja míg robban?


Hát normális ember a bombát kiviszi a senki földjére hogy ha már úgyis robban legalább senkit se sebesítsen meg.


Ellenvetés?



Vajon egy ilyen kiro

2016. ápr. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!