Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Szent Laszlo Gimnaziumrol?

Figyelt kérdés

milyen a kozosseg milyenek a tanarok??

az olasz kettanra szeretnek jelentkezni vagy az angolra!

mi a velemenyetek ezekrol a szakokrol?

ti hany ponttal kerultetek be?



2016. ápr. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szia. En ebben az evben felveteliztem es voltam nyilt napon a szent laszloban. Az epulet kastelyszeru. Nagyon nagyon nagy. A kozosseg hiresen osszetarto/jo. A szobelin a diakok egy reszek edves volt es odajott hozzam a masik ram se hederitett. A tanarok jo fejeknek tuntek:) a magyar olasz szakot ajanlom ugyanis az messze a leghiresebb szak. Tobb ertelme is van ugyanis perfectul megtanulsz olaszul es sokkal konnyebben fog menni a tobbi nyelv is. Es igy boztos meg van a felso vagy kozepfokud amo mar biztositja a tovabbtanulasodat. Az angol se egy rossz szak...sot! Viszont elonytelenebb az olasszal szemben h az angolon van angol szobeli az olaszon meg nincs is szobeli. Ebben az evben kb az angolra 72-73 pont kelett h behivjanak szobelozni(es persze kitu bizi). Ezt onann tudom h az osztalytarsamnak 71pontja lett es kituno es PONT nem hivtak be szobelire. Az olaszon is adotta a kituno atlag es pluszba itt is szukseges a hetven folotti irasbeli. Jo iskola(foleg a kozosseg) de szerintem talalsz jobb/erosebb sulikat is:) ha van kerdesed irhatsz privatba. Remelem segitetem:)
2016. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl ? Mondj konkrét példát jobb sulira !!!
2016. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olasz kéttanra jelentkeztem idén, fel is vettek. A bekerülési ponthatárok ebben az évben alacsonyabbak voltak mint az elmúlt években (a központi írásbeli osrszágos átlaga is alacsonyabb volt). Az olasz tagozaton az ideiglenesen 145 embert rangsoroltak. A pontszámítás saját képlet alapján történik, kb. 66 pontos írásbeli + maximális vitt pont kellett a 145. helyen állónak. Azt, hogy hanyadik helyről jutott be az utolsó, majd a következő felvételi időszakban meg lehet nézni az oktatás.hu-n.

Az emelt angolra 72 pontos írásbeli + maximális vitt pontszám kellett a szóbelire behíváshoz.

Ha biztos a SZLG-ba szeretnél menni írd meg a központit 75-80 pontosra :)

2016. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!