Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Gimnázium vagy Óbudai...

Óbudai Gimnázium vagy Óbudai Árpád Gimnázium - melyiket válasszam, ha mindkettő esélyes?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az Árpádot! :) Szuper suli!
2016. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom :) de az Óbudaira is ezt mondják - mindkettő erős, de nem versenyistálló, mindkettőben jó a hangulat, jófejek a tanárok, mindkettőből nagy eséllyel lehet továbbtanulni, közel is vannak egymáshoz --- mi a különbség a két gimi között?
2016. ápr. 24. 13:32
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Az Obudai a sor vegen kullog,nincs is szobelije,nem veletlen! A listan is csak a vegen van,ha fent van egyaltalan az 50 legjobben! Arpad eros,nehez bejutni,most azt mondtak 4,szeres tuljelentkezes volt!
2016. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Igaz, hogy az Árpád a budapesti rangsorban előrébb van, kb. a 18. helyen - de az Óbudai sem rossz, tavaly a 35. volt.

De a rangsor csak egy dolog....semmiképpen sem mindenható.

Én Óbudaisokkal beszélve csak jót hallottam a suliról. Az Árpádosok is szeretik a sulijukat.

Menj el nyílt napokra, az segít dönteni.

2016. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Ja, és tavaly az igazgatói tájékoztatón azt mondták, elvből nincs szóbeli, nem akarják a gyerekeket tovább sresszelni....

Nem gondolnám, hogy ez negatív..

2016. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
A sulibol oda a nem annyira jo tanulo gyerekek jutottak be,inkabb okoskodo,mint okos!Sajnalom az osztalytarsait leendo tanarait! Bar egy szakkozepnel sokkal jobb,megiscsak gimi de nincs az Arpad kozeleben!
2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

5-ös, bocs, de Agatha Christie nagymamja jutott eszembe, aki állítólag rendre ezt kérdezte a túl naivnak tartott beszélgetőpartnertől: "És te elhitted, amit mondtak neked?":))

Egy iskola, akármilyen gyenge legyen is (most nem konkrétan az Óbudaira gondolok), nem mondhatja azt, hogy azért nem tartunk szóbelit, mert anélkül is örülünk, ha fel tudjuk tölteni a helyeket:S Milyen lenne már? Ki akarna a továbbiakban oda menni?


Az Óbudait nem ismerem. Az Árpádot igen. Az Árpádba járni nagyon jó:) A statisztikái meg bőven jobbak, mint az Óbudaié. Ezek miatt az Árpádot ajánlom.

2016. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a válaszokat - hajlok az Árpád felé, de nem túl versenyistállós? Jó tanuló vagyok -jeles/kitűnő-, de jut idő a tanulás mellett sportra, szakkörre? Mert az is fontos lenne azért.
2016. ápr. 25. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
7-es vagyok: én ugye oda jártam, egyáltalán nem "versenyistállós" (persze, versenyezhetsz minden mennyiségben, ha akarsz:)) - ez anno nálam is szempont volt:) Szerintem nem bánnád meg, ha oda mennél!
2016. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Az Arpadban milyen diakprogramok vannak? Kicsit konzervatìvnak tűnik nekem! Milyen a közösségi élet? Fiúnak mennyire passzol?
2016. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!