Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi iskolák közül...

Az alábbi iskolák közül melyiket válasszam? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Most megyek 7-be, de még mindig nem tudom, melyik iskolába kéne továbbtanulnom. Nyilván tudom, hogy van még egy évem, de szeretném már előre eldönteni. Az átlagom eddig 5.0 volt, de idén lehet 4-es leszek tesiből.:D A humán tantárgyakat, és a matekot szeretem. Az iskolák, amiket kinéztem:

-Kölcsey, Nyíregyháza

-SZIKSZI, Nyíregyháza

-Krúdy, Nyíregyháza

-Vasvári, Nyíregyháza

-Ady, Debrecen

-Tóth Árpád, Debrecen

-Fazekas, Debrecen


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt milyen sorrendben kéne választanom. Utolsó helyekre pedig beírnék pár nagyon gyenge iskolát.:) Előre is köszönöm!:)) (egyébként lány vagyok)



2015. jún. 22. 16:02
1 2
 1/14 ERMUS válasza:
Debrecen - Toth Arpad, Fazekas, Ady - en igy rangsorolnam oket! A Nyiregyhaz-i iskolakat nem ismerem :) Sok sikert!
2015. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A nyíregyházi sulikat nem ismerem, de a TÁG-ot bátran ajánlom. A Fazekas és az Ady is jó. :)
2015. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segíettetek!:)
2015. jún. 23. 23:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A Vasváriban ciki tanulni, a Krúdy erős (bár ott is vannak megkeseredett tanárok), a Kölcsey se rossz, a SZIKSZI pedig szakközépiskola


Egy nyíregyházi

2015. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia! :)

A Vasváriban egyáltalán nem ciki tanulni, annyi, hogy már 4-es átlaggal felvesznek, viszont nagyon jó a közösség, és érdemes ott tanulni, oda jártam én is, de elköltöztünk sajnos. Én nagyon szerettem, és 4,5-ös átlagom volt.

Mindegy, mondom tovább. Krúdysnak lenni az valamiféle rangot jelent Nyíregyházán, nem tudom miért, biztos jó iskola, gondolom mert a szín ötösöket veszik fel. A Kölcseyről abszolút nem tudok semmit, ismerőseim sincsenek ott. A Széchenyi azt hiszem nem gimnázium, de jártak oda barátaim, akik nagyon szerették, szerintem az sem rossz.

Egyébként ezek közül egyik sem gyenge iskola, gyengének nevezhetjük a diákok alapján például az Inczédyt vagy a Westsiket... Bár igazából jó tanuló bárhol lehetsz! :)

Van még pár erős iskola Nyíregyházához közelebb, mint Debrecen, például a Bessenyei Kisvárdán, a Korányi Nagykállóban (arról is csak csupa jót hallottam).

A debreceni iskolákat abszolút nem ismerem, bocsi ehhez nem tudok írni semmit.

Jó tanulást kívánok, remélem sikerül jól választani! :)

2015. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én krúdys voltam, és az nagyon erős iskola, remekül felkészülhetsz az érettségire. A Kölcseyt is dicsérik, de oda főleg olyanok járnak, akik nem akarják széttanulni az agyukat (legalábbis ezt hallottam). A Vasváriból egy valakit ismertem, ő szerette. A többiről sajnos nem tudok mondani semmit sem.
2015. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Tóth Árpádot erősen tudom ajánlani. :)

Egy TÁG-os 16L. :)

2015. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia:)

A Kölcsey benne van Magyarország 100 legjobb középsulija között. Én is oda szeretnék tovább tanulni, én is hetedikes vagyok:'D

Egyébként, nekem Keresztapukám volt barátnője két éve odajárt, imádta az iskolát, szerinte nagyon jó a közösség, a tanárok jól tanítanak, de igaz, hogy nagyon nagyon sokat kell tanulni, főleg, akik nyelvi tagozatra mennek. Ő például tényleg sokat tanult, és felvételi nélkül mehetett is az ELTE-re, olyan erős a suli:)

Remélem hasznos volt a válaszom.

2015. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ady!! :DD
2015. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"felvételi nélkül mehetett is az ELTE-re"


ezt mégis hogyan sikerült elérnie?

2015. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!