Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni valamily...

Van esélyem bekerülni valamilyen gyengébb gimibe?

Figyelt kérdés

Az átlagom 3.8 és 4.2 között mozog úgy hogy egy viszonylag könnyű ált suliba járok. Eddig egy felvételi gyakorlást írtam 49 pont lett(35 magyar és 14 matek tudom szörnyű=/)Tudtok olyan sulit lehetőleg gimit budapesten ahova van esélyem.

Tudom hogy jönni fognak pl olyan válaszok hogy gyakorolj még és akkor jobb lesz meg minden(meg is próbálok sokat gyakorolni) csak van egy pár probléma ezzel:

1 ha valamilyen versenyhelyzetbe kerülök akkor rosszabban teljesítek!):

2 A matek nagyon nagyon nem megy hetedik félévkor 2.8 ra álltam ami azért elég gyenge ahoz hogy bekerüljek egy gimibe.

egyébként küldhettek erősebb vagy közepesebb szakközepeket is mivel biztos hogy azokat is be kell majd jelölnöm.

Előre is köszi(:



2016. ápr. 26. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A lakóhelyedet megírhattad volna. Újpesten a Csokonai és a Benkő. Demecserben (Szabolcs) a régi Váry Emil gimi. Most nem sorolnám tovább.
2016. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább menj szakközépbe, ott legalább el tudsz indulni szakmai pályán tovább, ha a felsőoktásba nem vesznek fel.

Amire azért van esély...

Illetve.

Nem mondom, hogy jobb lesz, főleg ha rosszul kezeled a stresszhelyzetet.

Pl Ha nem izgulok, és azt oldom meg, ami lell kb 95-96 pont lett volna, lett 86 (tavaly).

Sokan írnak 40-50 pontot olyanok is, akik többre számítanak.

2016. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ehyebkent budapesten lakom
2016. ápr. 26. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Almos vezer gimnazium

Bokay szakkozep

Teleki balnka szakkozep

2016. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de a Lónyay. Iszonyat sok hely maradt betöltetlenül.
2016. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!