Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok nektek már jött...

Nyolcadikosok nektek már jött értesítő levél hogy felvettek titteket abba a suliba ahová jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem jött most se. Sőt az osztályomba aki Szakközépiskolába jelentkezett annak se. (Mondjuk lehet nekik haza küldték) Pedig máig kellett ki küldeni az értesítő levelet.

2016. ápr. 26. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyik ismerősömnek már igen.


Amúgy van olyan intézmény, ami csak a weblapra teszi ilyenkor ki.

2016. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A "ki kellett küldeni" az csak postára adást jelent. Nem a te levélládádba való bedobás határidejét, hiszen azt nem lehetne pontosan kiszámítani. Szóval várj, sz iskola nyilván postára adta, ahogy kell, a posta meg majd kézbesíti hamarosan.
2016. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2, De azt mára nekem is ki kelett küldeni a postásnak már kellett volna hozni. És az iskolába is küldeni:) .Csak ki küldik ezen a héten legalábbis remélem.
2016. ápr. 26. 16:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki lehet számítani hiszen ha tegnap feltették volna postàra mára itt kellett volna lenni. Mivel Miskolcra jelentkeztem és nincs olyan messze hozzám csak 40km:DD
2016. ápr. 26. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


A "valódi út" nem a légvonal. A gyűjtő-elosztó rendszer egészén végigmegy egy levél.


Én ma kaptam egy levelet, amit 10 napja címeztek.

2016. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy, hogy te milyen kiszámíthatónak hiszed a postát ez nem fog változtatni azon, hogy az értesítőket máig kellett postára adni, nem pedig levélládába kapni.
2016. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg, és 20.-án adták fel.:)
2016. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem már múlt héten megjött, de az osztály fele még nem is kapta meg. :)
2016. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy órája kaptam kézbe, és úristen, nagyon boldog voltam. :D
2016. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szobeli elbeszelgetesre a behivot 10 nappal feladas utan, es 5 nappal az elbeszelgetes utan kaptam meg...ennyit a postarol....
2016. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!