Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töri érettségin elvehetik az...

Töri érettségin elvehetik az atlaszom? Többi lent?

Figyelt kérdés

Ugye töri érettségire nekünk kell atlaszt biztosítani, és nem a tanárok adnak nekünk, mint pl ahogy magyar érettségin is lesz a helyesírási kéziszótárral. És azt szeretném kérdezni, hogy ugye olyan nem lehet, hogy mondjuk egyik osztálytársam elveszi az atlaszomat , hogy használja? Szóval hogy ez ugye szabályellenes? Mert nekem van olyan idegennyelvű atlaszom, amit lehet használni, és ők nem tudták beszerezni (kéttannyelvű osztályba járok).


Másik kérdés, hogy ugye nem baj, hogy így 3 atlaszt vinnék be? (1 Cartographia idegen nyelven, még 1 Cartographia magyarul , és egy Mozaik-os) Mert úgy tudom, hogy az atlaszok száma nincs korlátozva.


Segítségeteket előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 28. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi atlaszt használsz, amennyit csak szeretnél, de nem lehet közösködni. Nem adhatod oda a vizsga közepén aztán meg vissza kéred, de ha előtte odaadod neki és nem is kéred vissza, olyat lehet. Sok sikert! :)
2016. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! :) És tényleg, mondták is, hogy érettségi közben nem lehet kommunikálni egymással, szóval kikövetkeztethettem volna, hogy nem lehet :D
2016. ápr. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!