Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012 ben voltam erettsegin de...

2012 ben voltam erettsegin de nem kaptam bizit ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
5 tárgyból csak 2 sikerult igy nem kaptam érettségi bizit sajna. Anelkul semmit nem birok kezdeni magamal most jottem ra. Mi a szart csinaljak most? Bemennek suliba mondanam adjak mar meg nekem az érettségit mi történne? Hadd ne keljen mar ujravizsgazni ne csesztesenek mar. A 4 evet meg vegig szenvedtem raadasul lehet veluk egyezkedni Szerintetek?

#Érettségi.bizonyitvany
2016. ápr. 20. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Már rég elmehettél volna pótérettségire, ha megbuktál (javító érettségire) Most már hogy akarod megcsinálni Esetleg estin próbálkozhatsz
2016. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem fogod megkapni a bizonyítványt
2016. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De minek menjek estire? Megvan 12 osztály csak a vizsa hianyzik
2016. ápr. 20. 15:30
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz bizonyítványt kapni, mivel nincs meg az érettségid az összes tárgyból. Vagy javítasz, vagy nem kapsz bizonyítványt.

A meglévő tárgyakból egyébként meg tanúsítványt adnak, az egy sima papír.

2016. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Három tantárgy és azóta gondolom el is felejtetted az anyagot - meg az érettségire jelentkezni kell nem úgy van, hogy csak odasétálok
2016. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Meg most már a tavaszira nem is tudnál menni mert a jelentkezési határidő február volt, már csak az őszire tudnál jelentkezni
2016. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De kegyelmezenek meg es adjak csak ugy mert a vegen meg csoves leszek miatuk
2016. ápr. 20. 15:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Menj be az iskoládba és ott érdeklődd meg mit csinálj
2016. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem is jelentkeztél előre javító vizsgára nem is engedhetnek vizsgázni (jogszabály van rá) ezért csak az iskolában tudod megkérdezni mikor lehet jelentkezni legközelebb Meg volt rá elég időd miért nem mentél hamarabb
2016. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem adnak érettségi bizonyítványt 0 tudásra. Hatalmas szégyen megbukni érettségin.
2016. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!