Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom a már iskolába...

Hogyan tudom a már iskolába íratott gyerekemet mégis visszatartani az óvodában?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan családi, egyéb dolgok történtek, hogy 6 éves gyerekemet mégse vinném még suliba. Aláírtuk, hogy megy és be is írattuk az iskolába, de elkezdett éjjel megint bevizelni, agresszív lett, és sokszor feszült, ideges. Nem szeretném így iskolába adni. Tavaszi gyerek, tehát most töltötte a 6-ot. Milyen lehetőségem van, ha egyáltalán van visszaút?

2016. ápr. 30. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj az iskola igazgatójával első körben.
2016. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok: megtettem, de nagyon kicsi a jelentkezett létszám és nem engedi...
2016. ápr. 30. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az óvodával és a nevelési tanácsadóval is beszélj. Amúgy meg 4 hónap alatt ezeket a problémákat rendezni lehet. Mi az agresszió oka?
2016. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!