Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE gazdinfo idei ponthatárok?

BGE gazdinfo idei ponthatárok?

Figyelt kérdés
Tavaly csak 305 pont kellett, ez az idei évben nagyjából mennyi lesz? Tudom, hogy nem lehet megállapítani, de van valakinek tippje , hogy idén hányan jelentkeztek ide és abból ki lehet következtetni.
2016. máj. 1. 11:58
 1/7 anonim válasza:
Én is oda jelentkeztem. Felvi-n megtudod nézni, összesen 979-en jelentkeztek államira, ami szerintem őrült sok. Te hány pontra számítasz?
2016. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mondjuk most megnéztem és tavaly több mint ezren jelentkeztek, so keep calm :D
2016. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jól befosattál elsőre! :Dd

Nem számítok semmire, de ezek alapján a számok alapján, hátha marad 305-310 pont körül. Holnap írok egy 100%-os matekot, aztán tuti felvesznek. :D

2016. máj. 2. 19:48
 4/7 anonim válasza:

Hát matekba én az utolsó választott feladatomat úgy elk**tam ahogy lehetett..

Neked milyen lett?

2016. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem 100.. inkább ilyen 80-85 körül, talán még több egy picit. A választhatók közül a gúlás először könnyűnek tűnt, de aztán ott meg már komolyabb valószínűségszámítások jöttek. Aztán nem ugrott ne nekem a thalesz-kör se, de azt valahogy megoldottam egyenesekkel :D arra nem kapok sztem max pontot de valamennyit azért fogok.
2016. máj. 4. 19:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Szazalekban te mennyire tippeled?
2016. máj. 4. 19:52
 7/7 anonim válasza:
Hát nekem attól függ, hogy arra a gúlás feladatra mennyi részpontot kapott. Szerintem 85 körül lesz az enyém is.
2016. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!