Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csütörtökön emelt angol...

Csütörtökön emelt angol érettségi. Óriási a nyomás rajtam (. A többi lennt. ) Mi van ha elrontom?

Figyelt kérdés
Habár csak előrehozott érettségi rettentően izgulok miatta. A corvinusra szeretnék majd menni gazdálkodási és menedzsmentet tanulni így oda csak akkor van esélyam bekerülni ha elég jóra megírom. Ezen kívül majd még egy jövőre töriből megyek emeltezni mert most 11.es vagyok. Elég jó angoltudású embernek tarom magam , tavaly februárban csináltam meg a középfokú nyelvvizsgát 84%al. Rajtam kívül csak 3an mennek emeltre... az anyám óriási nyomást rak rám : ha nem sikerül min.80ra akkor még inkább lelki terror lesz otthon. Félek hogy ha elrontom akkor a másik 2 osztálytársammal fog jönni h nekik bezzeg sikerült és h igy en csak kukás lehetek majd....

2016. máj. 2. 13:52
 1/2 anonim válasza:

Próbálj meg lazítani! Ne görcsölj rá, rosszabb lesz attól.


Drukkolok, hogy sikerüljön, én is emeltre megyek majd angolból csütörtökön, bár én 12.-es vagyok:)

2016. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ezen izgulni.


Ha nem sikerül olyan jól az írásbeli, akkor nem mész el szóbelizni, és megpróbálod újra jövőre.


Főleg nem a szüleid miatt kellene idegeskedni, mert ez nem az ő életük.

2016. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!