Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj, ha így írok érettségin?

Baj, ha így írok érettségin?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is elnézést a banális kérdésért, de külföldi vagyok, és nem tudom mennyire veszik ezt komolyan a magyar iskolákban.

Szóval, fura kézírásom van, írott betűkkel írok, viszont nem kötöm össze a betűket. Évek óta így írok, és itt Szerbiában még csak egy tanár szólt meg érte, viszont nem tudom ez Magyarországon hogyan van :)

köszönöm



2016. máj. 2. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmű, hogy mely szavak alkotnak nagyobb egységet (szót), akkor nincs belőle gond. Mindenki máshogy így, sokan olvashatatlanul...
2016. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Attól függ mekkora a távolság a betűk között! Az szerintem önmagában nem baj, ha "nem érnek össze a betűk", de az látszon, hogy hol van a szavak határa, különben nem fogják elfogadni:) de szerintem így maximum külalakra vonnak le 1-2 pontot!
2016. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem kötöm a betűket, régen nagyon olvashatatlanul írtam, amikor kötöttem, meg is lepődtek a tanáraim még általánosban, amikor egyik napról a másikra elkezdtem teljesen máshogy írni, már csak amiatt is, mert teljesen olvasható lett az írásom, főleg, ha figyelek rá, többször mondták már a tanárok, hogy gyönyörűen olvasható, amikor megkérdezem, hogy átírjak-e valami hivatalos dolgot nyomtatott betűkkel, mert előfordult, hogy az első változatról úgy tudtam, hogy csak piszkozat, és gyorsan írtam, illetve (szerintem) rondán, de végül az lett a reakció, hogy rájöttek, hogy ez így nagyon szépen olvasható, és felesleges lenne újraírni. Ismerek még néhány embert egyébként, aki szintén nem köti össze a betűket, szóval nagyon sokan vannak szerintem így, és nem gondolnám, hogy bárkinek lesz kifogása ez ellen, egészen addig, ameddig el tudják olvasni.
2016. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kötöm össze a betűket, és nem vontak le pontot érte, amikor érettségiztem.
2016. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy ettől független kérdés lenne még, hogy egy vasalt nadrág - ing páros megfelelő megjelenés, ugye? :)

2016. máj. 2. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj két mondatot fotózd le és tedd ide ki vagy privibe kuld el :)
2016. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz a ruha ;)
2016. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A lényeg a fehér felső, feket alsó(nálubk legalábbis így van, de lehet, hogy csak nálunk!:))) mindenesetre ezzel nsm foghatsz mellé:) felső persze az ing a legjobb! Alsónak meg nadrág is és szoknya is jó! Én például szoknyában érettségizem, mert folyton melegem van, és így tudom átvészelni:))
2016. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!