Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt magyar! Segítség!...

Emelt magyar! Segítség! Elrontottam, félreértettem az utolsó gyakorlati írásbeliséget? Kaphatok pontot ígyis?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy külföldön élő magyar diákoknak kellett volna írni, de ez nem volt benne a feladatban, hogy nekik. Én a szülőhelyem diákjainak írtam, mert azt írták, hogy magyar diákoknak a lakókörnyezetében kellett egy felhívást írni. Ha csak a témán csúsztam el, de a kidolgozott feladat jó, kaphatok pontot?

Bocsi telómon vagyok



2016. máj. 2. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokat, de kapsz rá pontot.
2016. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt en is olvastam vmi weboldalon, de ne aggodj, nem eg volt a feladat, nem volt meghatarozva h határon tuli fiatalokrol lennne szo.
2016. máj. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 24.hu cikkét láttam, amiben azt írták, hogy külföldi közösségnek kellett. Én nem erre emlékszem, hanem arra, hogy a településemről származó fiataloknak kell írnom. Már fent is van a feladatlap és a megoldókulcs, abban is az van, hogy hazainak kellett.
2016. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség!

Hazaiaknak kellett! :)

2016. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!