Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor derül ki, hogy kell-e...

Mikor derül ki, hogy kell-e szóbeliznem matekból?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért nem hiszem, de inkább felkészülök a legrosszabbra.
2016. máj. 3. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár a legrosszabb, ha szóbelizni se mehetek, de annyi azért összejött ahogy számolgattam.:D
2016. máj. 3. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor kijavítja a tanárod.. :D
2016. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

majd ha kijavítják..lol.

Amúgy még a szóbelik előtt megtudod, mert akkor plusz matekból is kell. Lesz időd rákészülni. 1 ponton mentem át annó:D

matekból szóbelizni...mekkora baromság...

2016. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

azért nagyon sokat kell nemtanulni, hogy ezeken valaki megbukjon


ha az előző évek feladatsoraiból 1-2 db-ot megcsinált az ember az már gyakorlatilag garantál 3mas.

2016. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De komolyan, én nem értettem ezt a jelenséget. Tök sz*r voltam matekból, az iskola is rossz volt, nem is tanítottak/tanultunk, de mivel kb. 20 ponttól volt a kettes, ezért hétfőn, mikor hazajöttem magyar után, letöltöttem kb. 5 előző éves érettségi feladatsor első részét, ami ugye könnyű, és megoldottam őket, amit nem értettem, meg hozzánéztem a javítókulcsot, abból átjött. Összesen kb. 4 órát készültem a közép matekra, és hármas is meg lett.

A második résznél meg gondolkodtam ezerrel, mindent leírtam ami eszembe jutott, és volt ami jó lett.

De tényleg ennyit kell csak csinálni matekból, az osztálytársaim meg szóbelizni mentek, hát tényleg no comment.

2016. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én több előző évi feladatsornak is megnéztem főleg az első felét, de egyáltalán nem garantált hármas, vagy csak én vagyok túl pesszimista nem tudom. Azért 25 pont csak összejött, mert a második részben is mindent elkezdtem valahogyan, szóval talán lesznek részpontjaim.
2016. máj. 3. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is épp ezen gondolkodtam, hogy jó lenne mihamarabb szembesülni vele. De amúgy számoltam és szerintem pont megvan a 25 pont. Nem jó ez így, de matek az nagyon távol áll tőlem ://. Majd írj, hogy mi lett végül.
2016. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!