Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sajnos megbuktam matekból...

Sajnos megbuktam matekból érettségin nagyon idegesítő volt mert 23 pontom lett tehát nem sokon múlt sajnos mindig is gyenge voltam benne szóbeliznem kell de hogy működik?

Figyelt kérdés
olvastam hogy lehet szóbelizni és hogy 50 pontot lehet összeszedni rajta akkor mennyi kell hogy 2 legyen vagy azért van ennyi pont hogy lehet jobb jegyet is kapni mint a 2?
2013. jún. 20. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen jobbat is lehet. Akár 48%-ot max. pontos szóbelivel. Összeadod az írásbeli pontodat és a szóbelin amennyit kapsz. Ez után a kapott eredményt elosztod 150-el, mivel ennyit lehet összesen elérni. 15 pontos szóbelivel, pedig megvan a 2-es. (23+15)/150=0,253 * 100 = 25,3%
2013. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én tegnap szóbeliztem matekból, ne aggódj, nem lesz semmi gáz. Ahhoz, hogy meglegyen a kettesed, 38 pontodnak kell meglennie, mivel ez a 150-nek (írásbeli + szóbeli) a 25 %-a. 6 feladatot fogsz kapni, ebből 3 elméleti és 3 gyakorlati, de az én elméleti feladataim is inkább gyakorlatiak voltak. Tőlem kérdeztek prímtényezős felbontást, gyökvonás azonosságait, halmazt, háromszögbe beírt kör szerkesztését, egy exponenciális egyenletet, meg egy hatványfüggvény, szóval igazából semmi bonyolultra ne gondolj. Ráadásul te nagyon közel voltál a ketteshez (nem értem miért nem tudott neked a tanár összeszedni még 2 pontot), úgyhogy biztos nem lesz semmi probléma. Az én vizsgáztatóm sokat segített és rávezetett, hogyha valamit nem értettem, és meglett 28 %-os.
2013. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem és köszi a válaszokat :D
2013. jún. 23. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglett?
2016. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!