Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a matek érettség...

Hogy sikerült a matek érettségitek?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire volt nehéz a mai matek érettségi?

Milyen tanulók voltatok eddig és milyen jegyre számítotok az érettségi alapján matekból? Szerintetek is nehezebb volt, mint 1-2 évvel ezelőtt? Melyik volt számotokra a legnehezebb és legbonyolultabb feladat?


Várom a véleményeiteket! :)



2016. máj. 3. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehezbb mint a régiek? Ne szórakozz, ez volt az utóbbi években a legkönnyebb!

Nekem nagyon jól ment, pedig gyakorlásnál szenvedtem a tavalyival, paráztam is, hogy idén is olyan nehéz lesz.

2016. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Röhejesen könnyű volt, alig 0 tanulással simán 80+ pont. Csak logika kellett.
2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elrontottam, végig ötös voltam, de most a négyesnek nagyon fogok örülni! Eddig is tudtam, hogy hülye vagyok a kombinatorikához meg a valséghez, most pedig megbizonyosodtam róla, és vagy 15 pontot elvitt. Nekem a legnehezebb az utolsó, a 18. volt, és a 17.-et írtam be, hogy azt nem kérem. Pedig megoldottam az a) és b) részeket, csak megijedtem, hogy mi ér 9 pontot azon, hogy felírom a derékszöges koordinátát, amikor az annyi, hogy vmennyit megyek jobbra, és vmennyit le (a számokra már nem emlékszem). Thalesz-körrel kellett volna számolni, megnéztem a nem hivatalos megoldásokat.
2016. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz 12 pontom se
2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tuti, hogy bukó. Eleinte még reménykedtem, hogy talán a szóbeli összejön, de egy 'pöppet' benéztem. Tudat alatt számítottam rá, de nem hittem, hogy tényleg záróra.


Kettes voltam végig a 4 év során.


Nekem relatíve nehéz volt, mivel semmit sem tudok matekból.


Hát, ez van, majd októberben talán összejön. Vagy nem.

2016. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én elég sokat gyakoroltam rá. Szerintem 2005 óta minden év matek érettségijét megcsinaltam.. Még azokból is párat amit idegennyelvűeknek szántak magyarul.

Az első részt könnyűnek éreztem.

A második részben voltak mar rosszabbak.. Volt amire azt hittem kisujjbol kirazom es kiderult, hogy rosszul csinaltam, de olyan is ami nem ment eddig nagyon most, pedig tudtam.

Érdekes volt azért, de sokkal jobb volt, mint a tavalyi.

2016. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sikerült összefutnom a matektanárommal, ő azt mondta, 94% lett, de el sem akarom hinni.:D Arra számítottam, hogy jó esetben (ha elnézően javít) lesz egy 85-90%, de nem tartottam kizártnak azt sem, hogy néhány ponttal lecsúszok majd az ötösről.

Szerintem az első része baromi egyszerű volt, mint általában, a második már kevésbé, de aki egyébként jó matekos, annak nem volt lehetetlen. Nem szeretném leszólni azokat, akiknek nehezen ment.

2016. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!