Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mesélne nekem a Kövessi...

Valaki mesélne nekem a Kövessi Erzsébet Baptista Szakközépiskoláról? ( Budapest)

Figyelt kérdés

Milyen a közösség?

Milyenek a tanárok?


2016. máj. 3. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ismerek onnan néhány embert, azt is tudom, hogy nem egy erős suli, szóval összességében ha fizetnének se mennék oda. Persze elég külsős vélemény, de az biztos, hogy nem nekem való hely az :D
2016. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ajjaj..:D annyira rossz?:o
2016. máj. 3. 15:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet csak a rossz embereket ismerem onnan, ettől függetlenül még lehet nagyon jó a közösség is, szóval igazán releváns véleményt ne tőlem várj, én csak a tapasztalataimra tudok hagyatkozni, nyilván egy olyan valaki, aki oda jár, már többet is tud mondani :)
2016. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a hátrányos helyzetűek felzárkóztatóhelye (legalábbis pár éve még az volt.)Komoly tanulmányokra ott ne számíts, attól még a közösség lehet jó, de ha felsőoktatásba készülsz, akkor ne oda menj, csak ha érettségi után rögtön el akarsz helyezkedni.
2016. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig van egy-egy Tanár akinél nincs meg a közös Tanár-diák szülő viszony és nem reagál a kérelmekre sem szinte senki.Ráadásul 9 ezer Ft a regisztrácis dij is a bejelentkezésnél:( Nem foglalkoznak a sajátos nevelésü ,halmozott beteg diákokkal sem ,hiába van fontos szakvélemény az orvosoktól,Tanulásképességvizsgálótol.Röviden semmire nem reagálnak az utóbbi időben főleg. :( 25 ből kb 11 aki megmaradt az érettségis suliban ott...A Tanitás menete is nagyongyors és elnyomják a diákokat,nem magyarázzák el normálisan a tananyagot.Egyedül meg a diák nem megy semmire..Közömbösek csak a sajátvéleményük számit....inkább megbuktatják őket. Nem ajánlom ezt a gimnáziumot.
2018. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utóirat:---A diákok azért összetartnak.
2018. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmire nem reagálnak a tanárok.Nem ajánlom senkinek ez az iskolát.
2018. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már nemfogok odajárni mivel elég rossz a tanitási módszer és nem erre számitottam.
2018. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Odajártam 1 évvel ezelőtt,de nemfolytattam tovább mivel tovább akartam tanulni,más iskolát kellett keresni.Itt Nagyonkevés óraszámok voltak ,és egy két tanár ráadásul elég gonosz .Nem ajánlom senkinek.Ráadásul koszos düledező épület...sorolhatnám..
2018. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem reagálnak semmire,nem müködik a tanár,diák,szülő kapcsolat.A matektanárnő eléggé bosszúálló.
2018. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!