Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező volt címet adni, ha...

Kötelező volt címet adni, ha a magyar érettségin az érvelést választottam?

Figyelt kérdés
Mert én nem adtam címet, a tanárom szerint viszont kellett volna. Közép szinteztem. Hány pontot veszíthetek így?
2016. máj. 5. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:

nézd meg majd a hivatalos megoldókulcsot, abban benne van

de úgy emlékszem tavalyról, hogy kellett (csak én nem azt választottam, így nem vagyok benne biztos)

2016. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kötelező, de szerintem max. 1-2 pontot vesztesz.
2016. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alap, hogy címet kell adni az irományodnak! Egy valamire való magyar tanár is elmondja ezt.
2016. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez hol van leírva?
2016. máj. 5. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott, ahol tanultuk a 12 év alatt, hogy hogy kell fogalmazást írni...
2016. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi, hol van leírva, hány pont vonható le ezért.
2016. máj. 6. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges itt teperned, a tanároknál lévő hivatalos útmutatóban/megoldókulcsban benne van, hogy pontosan mire, mennyi pontot vonhat le. Írj rá a tanárodra, vagy beszélj vele, ha nem bírod ki május 30-ig. De mint ahogy már többen is írták, érvelésnek címet kell adni, erre az én magyar tanárom is felhívta a figyelmemet, hogy pontlevonás jár érte.
2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!