Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nehéz volt a...

Szerintetek nehéz volt a matek érettségi vagy nem?

Figyelt kérdés

Szerintem nehezebb volt a 2. része az elmúlt évekhez képest, és sokan mondják ismerőseim közül is, de vajon ez igaz vagy csak mi érezzük így, akik most érettségiztek?

Azért kérdezem, mert ha nehéz volt valóban, akkor hátha lejjebb megy a ponthatár a gazdasági szakokon, legalábbis ebben reménykedem, mert nagyon elrontottam a matek érettségimet.


2016. máj. 5. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem, 2 éve érettségiztem, szerintem egyáltalán nem volt olyan nehéz, hogy ennyire panaszkodni kelljen miatta. A második rész köztudottan nehezebb szokott lenni, pont ezért van az első rész, ahol kb kisujjból max pontot lehet szerezni.
2016. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt nehéz, átlagos teljesítményemet nyújtottam..h ha nem nézek el egy kérdést akkor pedig azt mondanám h jobban sikerült mint szokott...ugyanakkor meglepett, hogy éppen csak betudtam fejezni, eddig pedig mindig volt még szabad fel órám a gyakorlásoknál
2016. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem se volt nehéz, de valahogy sok volt a buktató, vagy nem tudom hogy mondjam, ill. nagyon rámentem a valószínűség számításra, ami sokaknak nem megy
2016. máj. 5. 14:19
 4/14 A kérdező kommentje:
rámentek*
2016. máj. 5. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem. Véleményem szerint az is megoldható volt, de az ideinél valamennyivel nehezebb. A mostani első részét, hibátlanra meg lehetet írni, nagyon egyszerű volt. A másodikban hosszúak voltak a feladatok, de a megszokott feladatokból álltak össze, lehetett rá számítani. Az utóbbi évek legkönnyebb matekja az idei.
2016. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem volt egyáltalán nehéz, ahogy a magyar és a töri is a legkönnyebb volt az utóbbi évekeben.

Persze, ez nem biztos hogy jó, hiszen így felnyomódhatnak majd a ponthatárok.

2016. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Papi Gonzales ***** válasza:
70%
ahogy átszaladtam rajta szerintem baromi könnyű...ha éppen érettségiznék akkor szerintem sima 90...95+
2016. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A matek érettségi első része könnyű volt, de a második része viszont nehéz volt,és sajnos én el is rontottam .
2016. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen persze ha ránézel az érettségire könnyűnek tűnik, meg megírom 95%ra...hát én kiváncsi lennék, hogy amikor te írtad hány százalék lett neked....meg amúgy mindig a másé könnyebb, meg egyszerűbb :D amúgy nekem jól sikerült bár nem kell a továbbtanulásomhoz a matek, de ahogy néztem 90% felett lesz, és szerintem tényleg nehezebb volt
2016. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Papi Gonzales ***** válasza:
99%
2016. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!