Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért vetnek meg egyesek...

Miért vetnek meg egyesek azért mert fel vagyok mentve tornából? / Egy kitűnő tanuló fiú.

Figyelt kérdés
egyszerűen nem bírtam ahogy parancsolgat a mostani torna tanár, nem is akartam ugrálni mivel nem vagyok a kutyája. na erre fejébe vette hogy megbuktat. anyu elintézte az orvossal hogy többet ne kelljen tornáznom és így nem is osztályozhatnak... de miért fáj ez másoknak? Kitűnő a bizonyítványom, de nem fogom elviselni hogy kutyaként vagy kiskatonaként kezeljenek ....
2016. máj. 7. 18:24
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert úgy kaptál felmentést, hogy nincs rá jogalapod. Ezt hívják csalásnak. Lehet, hogy tévedek, de néhány embernek, aki elvek szerint éli az életét, szúrhatja a szemét, hogy gyáva vagy és anyád mentett meg egy olyan helyzetből, ami neked kényelmetlen volt. Kitűnő vagy. Ami szuper. A többi tanár elég kedves hozzád, hogy tisztelettel beszélj velük? Vagy oda is volt néhány papírotok?
2016. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Még nem volt gondom tanárral. amúgy ha nem mentett volna fel megbuktat és soha nem végzem el az iskolát, mivel én nem fogok neki tótágast állni.
2016. máj. 7. 18:36
 3/52 anonim ***** válasza:
87%

" anyu elintézte az orvossal hogy többet ne kelljen tornáznom"


- Na, ezért.

2016. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
84%
Akkor hol a gond? Anyuci elintézte, hogy kitűnő maradhass. A többiek meg tovább szívják a fszt, de majd jó képet vágnak hozzád, ezt várod, uyge?
2016. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%

"amúgy ha nem mentett volna fel megbuktat és soha nem végzem el az iskolát"


- Ezt azért ugye nem hiszed el? Amikor az is megkapja a kettest, aki egyszer átöltözik, és fut két kört?

Nincs az a nevelő testület, aki kiállna olyan tanár mellett, aki csak szívatásból buktat.

2016. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
lehet átmegyek egy másik iskolába jövőre és ott már eleve felmentéssel kezdek. Akkor talán nem lesz ez. Nem igazán ragaszkodom sem az iskolához sem a közösséghez, mivel ebbe a közösségbe soha nem éreztem magam odatartozónak. Én ide csak tanulni járok, és elég jól csinálom. Matematikából nagyon jó vagyok, szeretnék ebbe az irányba tovább tanulni. Nem fogjuk hagyni hogy valami "ugri-bugri tanár" (By Mom) tönkretegye a jövőmet...
2016. máj. 7. 18:42
 7/52 A kérdező kommentje:

"- Ezt azért ugye nem hiszed el? Amikor az is megkapja a kettest, aki egyszer átöltözik, és fut két kört? "


ez a tanár a haját is tépte egyik osztálytársamnak.... nem ismered. nem lehet kirúgni mert nincs bizonyíték, pedig már rég akarják...

2016. máj. 7. 18:43
 8/52 anonim ***** válasza:
78%
azért, mert majd jön az élettől pár nagy pofon, amikor az anyukád már nem tud neked elintézni valamit. Mi se szeretjük az ilyen nyalógép csicskagyerekeket mint te...
2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
77%

"ez a tanár a haját is tépte egyik osztálytársamnak.... nem ismered. nem lehet kirúgni mert nincs bizonyíték, pedig már rég akarják..."


- És ennek van bármi köze az év végi osztályzathoz?

2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%
ha fiúként ennyire töketlen vagy hogy anyukáddal intéztetsz felmentést, akkor a lányoknál se várj nagy sikereket...
2016. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!