Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor derül ki az emelt angol...

Mikor derül ki az emelt angol érettségi eredménye?

Figyelt kérdés

Külsősként érettségiztem emelt szinten, úgy hogy eredetileg már évekkel ezelőtt letettem a vizsgát, de most csináltam még egy emeltet, így sajnos nagoyn nem vagoyk benne az iskolai élet körforgásában, ráadásul az iskola, ahol a vizsgát tettem kinyom néhány csörgés után, a jelen lévő tanár pedig annyira nem volt képben a helyszínen, hogy talán a saját nevét se tudta volna megmondani.


Hirdetményként kint volt, hogy 31.-én meg lehet tekinteni a vizsgalapokat, ez rendben is van, de úgy rémlik, hogy aki nem akarja átnézni hol mit hibázott az is megtudja az eredményét, és jóval előbb...Honnan és legkorábban mikor derül ki az írásbeli eredmény?



2016. máj. 8. 02:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kapott levélen rajta van. Előbb nincs eredmény. 31én lehet megnezni az eredményt. Személyesen. Én is így érettségizem ebből idén.
2016. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!