Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy-számvitel vagy gazdasá...

Pénzügy-számvitel vagy gazdaságelemző vagy alkalmazott közgazdaságtan vagy Biomérnöki vagy Jogi tanulmányok?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem de nem tudok dönteni valamiért nagyon sok minden érdekel/fentiek/!!melyikkel helyezkedhetek el egyszerűbben?melyikkel kereshetek sokat?melyik éri meg?


Előre is köszönöm!!!


2010. ápr. 8. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már ezek közül kell választani, akkor pénzügy-számvitel
2010. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tűnt valami biztatónak,látom nem jönnek be ezek a szakmák!de azért köszönöm!!
2010. ápr. 8. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Biomérnök, egyértelmű. Én a pénzügy-számvitel vonalon vagyok és minősíthetetlen mennyire nem tanítják meg az anyagot.
2010. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a gondod hogy nem tanítják meg az anyagot?attól lehet jó a szakma és elég sok pénzügyest keresnek a állásoknál!melyik suliban tanulsz?
2010. ápr. 8. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Most igen,keresik a pénzügyeseket,de kalkuláld bele,hogy mire végzel, már nem lesz ilyen menő.Párom pénzügyes, szerinte nagyon nem mindegy,hogy hol tanulsz.Corvinusra menj,ha teheted.

A jog telített és csak ha vannak kapcsolataid ,éri meg igazán.

A biomérnököket kapkodják külföldre,itt is fontos,hogy hol végzed.Pest és Szeged a legjobb.

2010. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jog szerintem kilőve mert nincs kapcsolatom!és igazad van de lehet az is hogy mire végzek még jobban nő a kereslet!Nyelvekkel nem állok olyan fényesen ezért itthon szeretnék munkát vállalni/Biomérnök/!

Köszönöm!!

2010. ápr. 9. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Pénzügy számvitel-re szavazok!

Én is jövőre érettségizek és Bgf-re szeretnék menni, pénzügy számvitel szakra! :)

2010. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
BGF az jó!Sok sikert!és köszi a voksod!!
2010. ápr. 10. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Corvinusos psz-t ajánlanám. (Nekem bejött)És nem is oylan egysíkú, de jó matekosnak kell lenni hozzá ez fontos, mert különben elveszel!
2010. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A matekot szeretem,mindig fordítok rá időt!Az emelt matek nagyon nehéznek tűnik tik is így voltatok ezzel eleinte??

a Corvinus jó de magas nagyon a ponthatár mindenképp emelt érettségit kellene tennem!!de köszi!!!!

2010. ápr. 10. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!