Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok közepesen erős...

Tudnátok közepesen erős budapesti gimiket mondani?

Figyelt kérdés
11.-be megyek jövőre,és szeretnék sulit váltani. Olyan gimi érdekelne,ahol jó a német és az angol oktatása,a közösség,és nem olyan lepusztult(a mostanim az,és ha már váltok,ebben is másat szeretnék).

2016. máj. 8. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ady Endre Gimnazium, II. RÁkóczi Ferenc Gimnázium, Leővey Klára Gimnázium, Szent-Györgyi Albert Gimnázium
2016. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Rákóczit én is néztem,de ott nincs német-angol,csak olyan nyelvet választhatok másodiknak,amit nem tanultam.
2016. máj. 9. 05:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szent istvan gimnazium
2016. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs 3as valaszlo vagyok. Elolvastam e kerdest es rosszat irtam mert azt hittem az volt a kerdes h sorolj fol EROS gimike. De akk az elozo vlaszt ne is vedd figyelembe
2016. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztehlo Gábor Gimnázium
2016. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!