Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek menjek igy vizsgazni?

Szerintetek menjek igy vizsgazni?

Figyelt kérdés

Jarok 8 honapja, ket hetente okj-s kepzesre, es most nyaron lenne a vizsga belole.

nezegettem a regi kozponti feladatokat, es olyan feladatok vannak, amiket nem is vettunk....

Mikor jeleztem, hogy lehetne inkabb maskor csinalni, akkor azt a valaszt kaptam, hogy jobb lenne, ha a csoporttal vizsgaznek.


Szerintetek belevagjak? Tuti kegyelem 4-5-sel mennék at, de nekem ez a papir nem csak papir miatt kell, hanem mert tudni akartam volna az anyagot.

Amugy beszereztem mar par tankonyvet, mert a tananyag is kaki.....

Es fogok beszerezni meg tobbet is, mert talaltam tok jo okj-s konyveket....

Kar, h az iskola nem hasznalta azokat.


Szerintetek menjek vizsgazni?



2016. máj. 9. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el vizsgázni!

Utána is képezheted maga önszorgalomból, és ebben az iskolában úgysem fognak többet tanítani!

2016. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De en tenyleg 80%nal jobb eredmenyt akarok latni a papiromban, es nincs kedvem alabb adni.

Szobelire fel lehet keszulni, de az irasbeliben sok a buktato, es honnan tudom, h mennyire korruptak a vizsgabiztosok?

2016. máj. 9. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el vizsgázni.

Egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy olyan feladatok lesznek, amiket nem vettetek. Azért, mert láttál korábbi feladatokat, a tiétek nem pont olyan lesz.

Másrészt, ahogy már írták, utána még mélyebben beleáshatod magad az adott szakmába, ez már csak rajtad múlik.

2016. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2: és ha később mész vizsgázni, akkor nem lesznek korruptak? akkor nem lesznek buktatók?
2016. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

marmint a korrupt dologra ugy gondoltam, hogy mennyire lekenhetoek.

Meg nincs kedvem 60ezret kidobni azert, hogy kapjak egy 80nal rosszabb vizsgat.

Es a kozponti feladatok nem ugy vannak am osszeallitva, amiket mi tanultunk. :(

A tobbiek amugy a csoportban szinten lazadoznak, de nekik papir kell, aztan megcsinaljak.

2016. máj. 9. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért, neked nem kell a papír?

Kifogásokat keresel, ennyi az egész! A kutyát nem fogja érdekelni, hány százalékkal mentél át.

Sokkal több veszítenivalód van, mint amennyit esetleg nyerhetnél!

2016. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!