Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán, hogy járok jobban,...

Főiskolán, hogy járok jobban, ha egy tantárgyból már meg van az aláírásom, de jövőre mindenképpen újra fel akarom venni. Menjek el vizsgázni, hogy beírassak egy elégtelent vagy az nem számít semmit mert elég az aláírás is?

Figyelt kérdés
a zárhelyi dolgozatokból túl kevés pontot értem el, így már sok esélyem nincs a vizsgán sem.
2011. jan. 17. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vizsgázol, akkor nem lesz meg a tárgy, ezért felesleges bemenned vizsgázni.
2011. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
addig értem persze. csak az érdekelne,hogy a későbbiekben mondjuk a következő félévben számít az valamit, hogy aláírásom van csak vagy, hogy elégtelenre vizsgáztam.
2011. jan. 17. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis, azt nem nézi senki.
2011. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!