Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-n a villamosmérnökin...

A BME-n a villamosmérnökin vagy mechatronikán van több lehetőség a robotika tanulására?

Figyelt kérdés
Olyan robotokkal szeretnék foglalkozni, amelyek önműködőek és egy egy beprogramozott folyamat elvégzésére képesek, és nem tudom hogy így melyik szakot kéne választanom(jövőre érettségizek, a ponthatárokkal tisztában vagyok, nem ez érdekel most). Azt hallottam mechatronikáról, hogy főleg robotika alatt csak gyári futószalagok mellé gyártott karokkal meg ilyesmikkel foglalkoznak, engem viszont jobban érdekelnek olyan gépek amikkel a mindennapi életet lehet egyszerűsíteni(pl fűnyírásra programozott robot). Másik szakterület ami foglalkoztat az az okosházak tervezése éskivitelezése. Melyik szakra kéne inkább mennem hogy ezeket megtanulhassam?
2016. máj. 10. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!