Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány embert vehetnek fel a...

Gfgfggf kérdése:

Hány embert vehetnek fel a Gamfra?

Figyelt kérdés

Kérdés tehát a következő lenne, ezeket találtam a neten:

mérnökinformatikára szeretnék menni, ANA,illetve AKA lett bejelölve


[link]

itt azt írja hogy 272 fő vehető fel infó szakra

[link]

itt viszont már csak azt írja hogy 100 főt max


melyikre lehet adni? vagy pontosan mennyit vesznek fel?



2016. máj. 10. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
272-őt vehetnének fel, de csak 100at vesznek fel
2016. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedvesek :D


meg még 1 kérdés felmerült, írja a felvi hogy hányan jelölték meg elsőnek az iskolát, de ha valaki nem elsőnek jelölte meg, viszont az első helyre nem veszik fel, akkor a 2. hely gamf pl akkor ő is ugyanakkora eséllyel indul, vagy elsőnek azokat veszik fel akik első helyen jelölték meg és ha nem elég ez akkor felveszik a legjobbakat azok közül akik nem elsőnek jelölték meg?

2016. máj. 11. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kedvesség kérdése, hanem hogy jobb képzést nyújtsanak kevesebb embert vesznek fel.


Ugyanakkora eséllyel indul mindenki, nem kapnak plusz 10 pontot azok akik elsőnek ezt vagy azt vették fel.


Ha többen jelentkeznek mint ahány hely van akkor pontszám alapján sorba rendezik őket, és az első x-et veszik fel

2016. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem is úgy gondoltam én hogy plusz pontot kapnak, de akkor gyakorlatilag akárhányadiknak jelölik meg nem számít, hanem növekvőbe rakják és ha valakit felvesznek máshova az kiesik és tolódik a lista felfele


nyilván nem lehet megjósolni de esetleg 300 ponttal halott ügy a bekerülés? tudom hogy a ponthatár meg lesz csak kérdés hogy a 300 emberből hánynak lesz több pontja mint nekem

2016. máj. 11. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
300 ponttal megspórolsz magadnak pár elvesztegetett félévet, ha nem vesznek fel.
2016. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!