Csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés
Holnapután érettségizek emelt kémiából, az ötösömlesz példatár kb 60%-át megcsinaltam ( csak azt hagytam ki, ami nem érettségi tananyag), a próbaérettségim négis 8 (! ) százalékos lett. Csak én vagyok ilyen hülye kémiából? Vagy átlagban nem szoktak túl nagy százalékok születni? (remélem, az utóbbi válasz lesz többségben! :-) )

2016. máj. 11. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég nehezen szokott menni, de azért nyolc százalék?? Nem írtad el véletlenül? :P
2016. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem 4 éve 68% lett emelten, és nagyon nem voltam megelégedve, voltak olyanok akiknek sokkal jobb lett.
2016. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emeltre mész, és csak most derült ki, hogy nem megy? Te vagy trollkodsz, vagy mazochista vagy.
2016. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár trollkodnék... Hát ez a 8% már egy két hónapja volt, ez volt az utolsó, de írtam egy 25%-at is, meg egy 55%-osat is, csak a legroszabbal akartam íni, hiszen azt is én csináltam, és az 55-ös inkább múlott a szerencsén. Azert írtan ki most a kérdést, mert már itt a célszalag és most estem kétségbe:))
2016. máj. 11. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát azért ez elég gyenge... De még ha a gondolkodtató, nehezebb feladatok nem is mennek, azért a szövegértésből meg néhány alapvető elméleti kérdésből össze lehet szedni 20%-ot simán.

Hova tervezel továbbtanulni?

2016. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Orvosi a cél. Megírtam, úgyhogy remélem a legjobbakat... Szerintem olyan lett, mint amilyenre számítottam...
2016. máj. 15. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:

hogy sikerült?

Nekem sajnos nem jól. itthon 82-86 ra írtam őket. Rengeteget gyakoroltam, de annyira rástresszeltem, hogy félreolvastam dolgokat stb :(

Remélem pécsre bejutok.

2016. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem 20% lett:))) de legalább nem vagyok elkeseredve... Majd jövőre:))
2016. jún. 1. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 75% :(
2016. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!