Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak a hiányszakmák ingyenesek...

Csak a hiányszakmák ingyenesek második okj-s képzésben?

Figyelt kérdés

A nive.hu ugyan világosan leírja, melyik iskola ad olyan szakmát, ami másodikként is ingyenes, de sajnos amint felhívom az adott szakmában az iskolákat, kiderül, hogy nem indítják a képzést!

Mozgókép- és animációt szerettem volna tanulni a Grafikus okj-m mellé, de még fizetősre sem vennének fel, csak a Magyar Rajzfilm Kft.-hez, viszont ott nem iskolarendszerű a képzés, és ezért nem járna diák, ami a pénztárcámnak nagy érvágás lenne főleg a tandíj mellett.

Legalább 10 iskolát hívtam fel/látogattam meg személyesen ebben az ügyben, de még fizetősre sem akarnak felvenni, mert már van egy okj-s szakmám...De miért baj az ha van, ha fizetnék is érte? Miért nemtanulhatok iskolarendszerű képzésben, holott megváltozott már a törvény?

Hogyan is van ez, valaki tudja??


2016. máj. 11. 21:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!