Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a BME -GTK...

Mi a véleményetek a BME -GTK pénzügy-számvitel szakról?

Figyelt kérdés
Elsősorban akik ide járnak, a véleményükre lennék kíváncsi. Persze más is írhat :)
2016. máj. 13. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Én nem PSz-re járok, de a BME-n tanulok gazdálkodás-menedzsmentet, szóval a karról tudok inkább nyilatkozni. Én nagyon nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem két éve, már a gólyatábor is nagy élmény volt és én mondjuk a közösségi életben nem vettem annyira részt, de amin voltam, az is nagyon jó volt. Az oktatás színvonalán elég nagy a hangsúly és a Pénzügyek Tsz. amúgy is elég erős oktatógárdával rendelkezik, szóval ilyen szempontból is jó döntés.

A pénzügy számvitel amúgy viszonylag nehezebb szak, ami nekünk harmadik félévben szórótárgy volt, azt simán berakták mintatervbe az elsőéves Psz-eseknek, szóval tanulni kell rendesen, de ha tehetném amúgy, akkor én is erre jelentkeznék GM helyett.

Remélem azért valamit tudtam segíteni, ha van esetleg kérdésed, akkor írj nyugodtan! :)

2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!