Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az általános vélemény a...

Mi az általános vélemény a Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégiumról? Esetleg személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olvastam sok negatívumot ezzel az iskolával kapcsolatosan, még 2014 előtt... Aztán úgy értesültem, hogy jobb lett, az igazgató váltást követően. Valóban így van ez? Köszönöm előre a válaszokat!

2016. máj. 14. 15:02
 1/4 anonim válasza:
En ugy tudom meg nem tokeletes ez az iskola, a tanulok nagyon nagy gyokerek allitolag de a tanitas szinvonala magasabb lett, ami nagy teljesitmeny ugy, hogy sokan vegig a tanarnak szologatnak be :)
2016. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm... Akkor nem várhatok túl jó közösséget... :(
2016. máj. 29. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Ide járok, nincs a sulival semmi baj. Van egy-két alkalmatlan tanár, de nem ez a jellemző. Az előző időszakhoz képest messze jobb. Ne idegeskedj, nem szörnyű :)

2016. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :) Azért jó tudni, hogy az ember mire számíthat, mondjuk az a baj, hogy a vélemények eléggé különböznek. De majd meglátom, hogy mi fog várni 4 éven keresztül.
2016. máj. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!