Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én vagyok ekkora hülye?...

Csak én vagyok ekkora hülye? (közép fizika érettségi)

Figyelt kérdés
Egész évben készültem,magántanárral,4 évre visszamenőleg megírtunk minden érettségit átbeszéltük,csináltunk más feladatokat is,minden ment.Mindig 5-ös voltam fizikából.Erre ma SEMMIT nem tudtam.Ha kettes lesz az már csoda.Nehéz volt másnak is vagy csak én blokkoltam le ennyire?
2016. máj. 17. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt egyáltalán vészes, főleg a korábbi évek vizsgafeladatai alapján nem, biztos csak te blokkoltál le.
2016. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is lett olyan rossz, mint hiszed, csak stresszes vagy. Kémiáról is volt, aki úgy jött ki, hogy "nem tudott semmit", aztán megnézte a megoldókulcsot, és majdnem 90% jött ki:) Hátha te is ilyen szerencsés leszel! Nézd át holnap a megoldókulcsot, még a biztos rossz is jobb, mint a bizonytalanság!
2016. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86 pontom lett a 90-ből, két feleletválasztós kérdést elrontottam, a feladatok hibátlanok :)) szerintem nem volt nehéz egyáltalán
2016. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!