Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti pszichológiai...

Rendészeti pszichológiai alkalmasságin megbuktam. Van esélyem a fellebbezésnél Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A budapesti fellebezésen az egész pszichológiai vizsgálatot újracsináltatják vagy csak azt ami azon belül nem sikerült? A 480 kérdéses teszt nem sikerült. A doktornő szerint az indulataimmal van baj mert nem tudom kezelni.


Válaszotokat előre is köszönöm.


2016. máj. 18. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegnap is kérdezted. Ha most sem válaszolsz arra a kérdésre, mire alapozod a fellebbezésedet, akkor hogyan vársz választ?
2016. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésedet. Hogy-hogy mire alapozom? Lehetőségem volt rá, éltem vele.
2016. máj. 18. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez a baj. Tudod, mi a fellebbezés? Azt jelenti, hogy valami szabálytalanság, hiba történt az eljárásban, ami miatt számodra kedvezőtlen eredmény született.

Szóval milyen szabálytalanságot vettél észre?

2016. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi volt az egész, hogy mikor volt a beszélgetés a dokival ott mondta, hogy a tesztemmel van egy kis baj. Mégpedig az, hogy szerinte az indulataimat nem tudom kezelni gyakorlatilag agresszívnek tituált és ezért húzott meg. Mondta, hogy fellebezhetek a döntése ellen és én éltem vele mert a törvény engedi a másodfokot!
2016. máj. 18. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Amit írtam 480 kérdéses tesztet abban volt mindenféle kérdés. És, a kérdésekre adott válaszaimból (ami igen és nem lehetett a kettő közül valamelyik mind a 480-nál) azt szűrt le, hogy az indulataimat nem tudom kezelni.
2016. máj. 18. 20:47
 6/7 anonim válasza:
Kedves valaszolo. Az hogy a fellebbezes hiba miatt van az egy baromsag. Akinek nem sikerult nagyon ajanlott fellebbezni, hisz ez egyfajta masodik lehetoseg. Aki ezt az eletpalyat valasztja es ez az álma, de sajnos nem felelt meg a pszichon az igen is menjen fellebbezni. Masodik esely hajra ! ;)
2016. máj. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

"Az hogy a fellebbezes hiba miatt van az egy baromsag."


- Mert nem tudod, mi az a fellebbezés. Ez esetben a hibát a felmérést végző követte el. Ha ugyanis minden rendben történt az alkalmassági vizsgán, akkor ugyan mi alapján lehetne még egy alkalmassági kérni, illetve az előzőt felülbírálni? Akkor szerinted ez esetben két helyes alkalmassági vizsga folyhat egymás után, és ebből az egyiknek azért lehet csak kizárólagos ereje, mert másodszorra történt? Ebben mégis mi a logika?

2016. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!