Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a csepeli Szamosról?

Vélemények a csepeli Szamosról?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem esti felnőttoktatásra (cukrász)a csepeli Szamosba és érdekelne néhány vélemény. :)

19L



2016. máj. 20. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerinted elindul majd egyáltalán ez a képzés?

Összejön annyi ember?

2016. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy elindul. Elvileg júniusban küldik az infót a képzésről.

Te is jelentkeztél rá?

2016. máj. 21. 17:02
 3/16 anonim ***** válasza:

Én másikra jelentkeztem

(Csak mert több helyre is lehetett jelentkezni, de

nem volt feltüntetve, hogy hány fő esetén indul csoport)

2016. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De nálatok nem volt megadva valami info a beiratkozásról?

Te a suli honlapján jelentkeztél ?

2016. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]

Én itt jelentkeztem.

Hát az a helyzet,hogy tavaly végeztem a gimiben és egyetemre szeretnék menni, de nem sikerült tavaly és úgy vagyok vele,hogyha idén se sikerül,akkor elkezdem estin ezt a cukrász képzést. Ezt tartottam még érdekesnek.

Nem tudom hány főtől indul a tanfolyam, de jó lenne pár plusz infó,mert kb. semmit nem lehet tudni róla :/

De nagyon remélem, hogy elindul. Nem lenne jó,ha kiderülne augusztusban,hogy nem indul,mikor már szinte mindenhol beteltek a helyek :/

Te melyikre jelentkeztél?

2016. máj. 21. 20:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert mi ugye nem látunk bele a rendszerbe, h melyik képzésre hányan iratkoznak fel - még azon gondolkozom,

h még egy helyre beírom magam, mert hátha a másik esetleg nem indul (nem vendéglátósra írtam be magam, hanem eü-re) de ott is több suli szerepel mint lehetőség -

Meg ez csak "elő-jelentkezés" (gondolom, h felmérjék egyáltalán mennyi érdeklődő van)

2016. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen. Én is gondolkoztam egészségügyben ennél a sulinál, de az nekem messze van(mindegyik suli) és úgy olvastam facebookon,hogy az esti tanfolyamok szerdán és csütörtökön vannak 2-től 9-ig.

De lehet én is nézek még valamit.

2016. máj. 21. 21:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a suli honlapján akartam jelentkezni, de onnan sajnos

"át lettem irányítva" oda, amit te is megadtál -

Hát reméljük, h beindulnak a képzések - meg még szokott lenni eü alkalmassági, viszont sajnos az meg sincs említve

(feltételként) Anélkül meg nem tudom egyáltalán lehet-e iratkozni Mert ugye annyit lehet csak tudni, h kell

hozzá érettségi meg tizennyolc évesnek kell legalább lenni

2016. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen. Elég kevés infót lehet találni a képzésekről. Most lehet megnézem van-e email,aztán írok nekik. Hátha kicsit több mindent megtudunk. Mert azt írták,hogy júniusban értesítenek a felvételiről,csak nem mindegy mikor. Elején,közepén vagy végén.
2016. máj. 21. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Neked írtak mailt?

Név szerint ki írta alá?

2016. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!