Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A II. Rákóczi Gimnáziumban...

A II. Rákóczi Gimnáziumban (2. kerület) az angol nyekes osztályról lenne pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

-Nekünk miért kell szintfelmérőt írni, és abban milyen feladatok vannak?

-Mi alapján osztják szét, hogy ki melyik nyelvet fogja tanulni második nyelvként?



2016. máj. 24. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én idén végeztem ebben a gimiben,ugyan én nem ilyen osztályba jártam DE

- külön lesz két csoport tudás szerint (erősebbek ill. Gyengébbek), ezért a szintfelmero. Hogy mi lesz benne ...mindig újat állítanak össze.

-második nyelvet te jelölod meg (francia,spanyol,latin,olasz). De kettőt kell megjelolnod mert pl hiaba akarsz latint tanulni,ha nincs eleg jelentkezo akkor ha mondjuk masodik helyre spanyolt irsz,akkorspanyolos leszel

2016. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!