Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy számvitel, gazdálkodás...

Pénzügy számvitel, gazdálkodás menedzsment menne-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Valószínűleg vidéki egyetemre mennék majd és az lenne a kérdésem hogy pénzügy vagy gazdálkodás menne e ha ezelőtt nem tanultam közgáz tantárgyakat.Matekbol 4-5 között vagyok , angolbol viszont már van c1-es nyelvizsgám.Szerintetek?

2016. máj. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hallgatók nagy része se tanult előtte közgáz tárgyakat
2016. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg sokan mondják h emelt matek nélkül esélytelen de van hogy úgy hallom hogy a közgáz matek megse közelíti például a mérnöki matekot.
2016. máj. 25. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Kozgaz matek es a matek mas. Mindkettoben vannak szamolasok, de az egyik alapbol gazdasagis.

Van olyan ismerosom, aki emelt matekos volt, versenyre jart es most epphogy meglett a 2-ese. Van forditva is. A "benyalos" targyak, mint pl vallalatgazdasagtan ugymond erteni sem kell, csak leulszbes bemagolod, ha mashogy nem megy. En ugy gondolom, megtanulhato, ha van valamennyi erzeked a matekhoz es logikad. Ez gyakorlassal is fejlesztheto persze. Ha gimiben 2-3-assal bukdacsolsz , akkor nem javaslom, de ha ugy vagy 4-5-os, hogy erted is a dolgokat, akkor probald meg. Sokan elmentek oda eleg remenytelenul es egy 2-est megis ossze tudtak kaparni.

2016. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen! Gondolkoztam a mérnökin is mert alapvetően fizikából nem vagyok olyan rossz de nem vagyok faktos és ugytudom oda tényleg nem ártana.
2016. máj. 26. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
En ugy latom, a mernoki picit kemenyebb es elegge egyiranyu. A gazdasagi palyakkal tobbfele kacsintgathatsz kesobb, tobbfele lehet szakosodni. :)
2016. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!