Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusra, ezekre a szakokra:...

Corvinusra, ezekre a szakokra: gazdálkodási és menedzsment/ marketing/ nemzetközi gazdálkodás (bármelyikre) szükséges informatika érettségit tennem?

Figyelt kérdés
Corvinus Gazdaságtudományi Karra kell Informatikai érettségi? Az irányaim: marketing, nemzetközi gazdálkodás meg ehhez hasonlók lennének.

2016. ápr. 22. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

felvi.hu-n mindent megtalálsz.

Amúgy egyikhez sem kötelező.

2016. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Tehát, ha nem teszek Info érettségit, akkor még felvehetnek a fenti szakok valamelyikére?

A felvi.hu-n nem tudtam kiigazodni. Tudnál linkelni valami használhatót nekem, mert nem találtam semmit, ami nekem fontos. (Ezért sem véletlen, hogy nem akarok infóból érettségizni! :D)

2016. ápr. 22. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez mndjuk nem infó érettségi szint, hanem alap internethasználat és szövegértés, már ne is haragudj.


[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Igen, tudom, csak vicceltem.

És köszönöm a linkeket!

2016. ápr. 22. 16:41
 5/12 anonim válasza:
Barátom fél éve éjjel-nappal készül az érettségire, hogy felvegyék a Corvinusra, de ma vesztett el minden reményt és elege lett (magas ponthatár miatt). Nem gondoltam volna, hogy egy egyetem képes még a felvételi előtt tönkretenni egy embert, de már értem. Szóval sok sikert az érettségihez és ne felejtsd el, bejutni könnyű, bent maradni...
2016. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És igen, tudom, de sztem bejutni se könnyű!
2016. ápr. 25. 07:25
 7/12 anonim válasza:
Igazad van, szóval még egy lapáttal :D
2016. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a szakok központi ponthatarosak, 460 körüliek. Kiemelkedően kell teljesíteni, hogy ide valaki bejusson( kitűnő bizonyítvany, ket középfokú nyelvvizsga,egy emelt szintű érettségi, es minden érettségi tárgyból 90% fölötti teljesítés.
2016. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En is erre megyek tovább majd,en szemelyszerint ezt ajánlom: felsőfokú angol nyelvvizsga+ Angol középszintű érettségi+emelt matek.Nyilvan a nyelv bármi más is lehet :D
2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kell infó :D te tény hogy első félévben van infó1. Az minden évben más rendszerű :D

Excel az egész

2016. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!