Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Radnóti Miklós Gimnázi...

Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Főként személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
2016. máj. 25. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én most fejeztem be a harmadik évet. Nem bántam meg, hogy ide jöttem, nagyon jó az egész iskola. Az elvárások bár magasak, mégsem irreálisak. A tanárok segítőkészek. A tehetséget és a szorgalmat mindenki tiszteli és becsüli. Javaslom, hisz aki ide jön, nem bánja meg :)

2016. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Még annyit, hogy milyen a közösség?

2016. jún. 22. 01:11
 3/6 pók apó válasza:
En ma iratkoztam be 6osztályos matekra,nagyon tetszik a Radnóti,sokkal jobb mint más iskolák,legalabb is kinézetre biztos(felkészítőre jártam),a tanárok is szimpik,de majd szeptemberben jobban megtudjuk ismerni őket.Bátyám is ide járt(matekra),nem bánta meg,most az oxforton tanul ;)
2016. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen szakra? :)
2016. jún. 23. 14:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaa látom :D Én spanyolra :D
2016. jún. 23. 14:25
 6/6 anonim válasza:

Most vagyok végzős. Angolos és haldoklom. Nem kezdeném újra itt. Rossz a légkör, lóversenypálya, de aki nem üti meg a szintet el sem engedik versenyekre nehogy lehúzza az iskola hírnevét, borzasztóan rossz az egész. Kivéve ha mat-fiz-re vagy matekra vagy biológiára jelentkezel... akkor lehet hogy szerencséd lesz és nem kapod meg a legszemétkedősebb legjobban lenéző tanárokat..

Ha van kérdésed írj priviben. Remélem átgondolod hogy mit is szeretnél.

2018. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!