Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Poli/Madách/ Vörösmarty...

Poli/Madách/ Vörösmarty gimnázium? Melyik a jobb? Hova a legkönnyebb átjelentkezni?

Figyelt kérdés

Az átlagom kb 4,3

Németből tavaly tettem b2- es nyelvvizsgát,olaszból idén, angolból pedig olyan b1- es szinten vagyok, de nyáron még tanulom. Egybévet töltöttem külföldön egy csereprogrammal, és a hazatéréskor iskolát szeretnék váltani, évismétléssel ( 11.- be)

Érdekelnek a nyelvek, a média, kommunikáció, fényképézés, és leginkább a humán tárgyak. Egy liberálisabb szemléletű iskolát keresek, ami még nem "lóversenyképző", de azért erős.

Szerintetek van esélyem bejutni a fenti gimik egyikébe? Milyen más budapesti gimnáziumokat ajánlotok?


2016. máj. 25. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

A Madách erős, a másik kettő nem annyira.

De nem tudom, ezzel az átlaggal mennyire vennének át, de beszélni kell az igazgatóval. Biztos kapsz lehetőséget átvételi vizsgára.

(A Madách most országos 22. lett azt hiszem.)

A Vörösmarty inkább drámás-sportos suli, nem a tanulmányok az erősségük.

2016. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Vörösmartyt (VMG-t) csak ajánlani tudom, mindegyik tagozat nagyon jó. Én médiára járok és imádom. Nem hajtanak meg annyira, hogy kikészülj, de nem is mondanám gyenge iskolának.
2016. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!