Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty Mihály Gimnázium...

Vörösmarty Mihály Gimnázium (Bp) vagy Kobanyai Szent László Gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
Nem csak a tanitasra gondolok hanem úgy mindenre...közösség , színvonal stb.

2016. máj. 1. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vörösmartyba jártam. Nem nagy szám iskola, de a kémia és a biológia tanároknál szerintem jobbat nem is lehetne találni. Nekem a többivel is szerencsém volt, de közülük már többen elmentek. Viszonylag sok iskolai program, előadás van, amit a drámások szerveznek, de én ezeken nem vettem részt. Az iskolai életben a drámásoknak van a legnagyobb szerepük, mondjuk engem néha kiidegeltek ahogy óvodás módjára nyivákoltak a folyosón. Egyébként a szerencsén múlik, hogy milyen osztálytársakat és tanárokat kapsz, nekem sikerült jókat kifognom, így egy nap sem unatkoztam és minimális tanulással sikeresen leérettségiztem.
2016. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a Laci.

Erősebb, jobb a közösség és a tanárok

2016. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A laszlo erosebb iskola. Tobb szak van. Es a kozosseg is jobb.
2016. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én lászlós vagyok, de van ismerősöm a Vörösmartyból, szerintem a László erősebb. Persze attól is függ melyik tagozat érdekel, de mivel itt van biosz-kémiás osztály az főleg erőssége. A közösség szuper, mindenki megtalálja a helyét, és ami a legjobb szerintem, hogy minden évre van valami kis évfolyamverseny, ami összekovácsolja az osztályt, de iskolai szinten is sok embert érint :)

Ezen kívül a tanárok nagy része is szuper.

2016. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vörösmartys vagyok, és egy percre se bántam meg.


Soha nem mennék máshová. Egyáltalán nem gyenge iskola, a közösség szuper, nagyon elfogadó. Tele van mindenféle egyéniségekkel, egy nagyon érdekes és bulis közeg.

Ha bővebben érdekel, írj. :)

2016. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!