Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 évesen ha megbukok az elso...

20 évesen ha megbukok az elso év vegen egy OKJ-S képzésen, de szeptembertől felvesznek egy Egyetemre, akkor az OKJ-t azt folytathatom másik iskolában?

Figyelt kérdés

Van olyan lehetőség, h megbukok es atjelentkezek másik iskolába es ott megint elsoskent kezdem?

Igazából csak ujraerettsegiztem es nem jártam be, mert másik megyében van az iskola es en elsősorban az egyetemre osszpontositok. Szóval ha valaki megbukik egy OKJ képzés elso év vegen, akkor AUT másik iskolában ujrakezdheti?



2016. máj. 29. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a sulidnál.
2016. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen okj-ra gondolsz? Az egyetemeken felsőoktatási szakképzés van vagy alapképzés. Egyetemnek nincs köze az okj-dhoz.Ha felvesznek az egyetemre ott tanulhatsz függetlenül az okj-dtól. Ha megbuksz az okj-n és egy másik suliban szeretnél okj-zni, akkor biztos beiratkozhatsz oda, csak kérdezd meg, hogy esetleg ilyenkor nem lesz a fizetős, hiszen egyszer már megbuktál belőle. Ha egyetemre felvettek és még nem jártál soha a felsőoktatásban, akkor hajrá, tanuljál, ahova felvettek, oda mehetsz gond nélkül.
2016. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthetően írtam, de igen így van ahogy látod. Nem az egyetemen vagyok okj-n, azt nem írtam, csak, hogy szeptembertől felvesznek. A lényeg, hogy 20 évesen ha az okj-n az első év végén megbukok egy tantárgyból, bukni pedig nincs hova, mert megszűnik a képzés, akkor jelentkezhetek másik iskolába okj képzsére? Egyébként ha az embert estin tanul akkor jár családi és árvasági pótlék?
2016. máj. 29. 15:10
 4/5 anonim válasza:
Ha felvettek az egyetemre,mit törődsz az OKJ-val?
2016. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van pót

vizsga

2019. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!