Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen manapság a Debreceni...

NagyTibirka kérdése:

Milyen manapság a Debreceni egyetem gólyatábora,11. es vagyok most de el szeretnék oda menni majd jövő nyáron, inni iszok de csak mértékkel a cspatjátékokat szerintem élvezni fogom, táncolni szeretek?

Figyelt kérdés

Viszont az a helyzet hogy még szuz vagyok, ez addig még változhat de ha mégsem?

Ciki ha szüzen megyek oda és ott nemm fogok lefekudni senkivel mert a szerelem és a szuzesség nem egy olyan dolog amit bárki megérdemel .Irjatok kort és nemet is légyszives


2016. máj. 30. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a sértő kommentek is hogy fiu létemre ilyet irok:) ,de nekem akkor is komoly csaj kell,aki mellett igazi ferfinak erezhettem magam ő pedig igazi nőnek.
2016. máj. 30. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Normalis embernek a golyatabor nem arrol szol, hogy igya le magat a sarga foldig, es hogy menjen vegig az osszes lanyon.

Nem azt mondom, hogy nem dobja fel a hangulatot egy kis alkohol, de nem kell tulzasba vinni, anelkul is lehet jol erezni magad, ha akarod.

Egyebkent nem ugy kell odamenni, hogy Sziasztok, Kis Pista vagyok es meg szuz. Senkit nem erdekel es nem valoszinu hogy kerdezgetni fogjak. Ha meg megis, akkor mi van? Elmondod ott is azt, amit itt leirtal. Ha valaki kirohog, az annyit is er, a normalisabbja meg ugyis hozzad hasonloan gondolkodik.

2016. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jól esett kössz szépen.
2016. máj. 31. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy van "szüzesség-detektor", amivel jelzik, ki szűz vagy ki nem. Ne aggódj emiatt, inkább légy rá büszke
2016. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!