Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kémia szóbeli?

Emelt kémia szóbeli?

Figyelt kérdés
A kísérletet a saját asztalomnál kell elvégezni, vagy amikor megyek felelni, ott az "orruk előtt"?

2016. jún. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A saját asztalodnál, leírod a tapasztalatokat, többnyire elég nekik, ha utólag elmondod, mit és hogyan csináltál. Ha pedig kérik, akkor megcsinálod még egyszer.

Mondjuk hosszú kísérletet nem csináltatnak veled, mert kevés az idő, rövid/egyszerű kísérletet meg azért nem, mert elhiszik, hogy össze tudsz önteni két kémcsövet.

2016. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor én elvégzendőt húztam,akkor ott csináltam meg elöttük.

Nem szóltak egy mukkot sem. Megcsináltam,közben magyaráztam hogy mit miért csinálok,és hogy mi miért történik és ennyi. Nem kell ráfeszülni!

2016. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AlinaHella ***** válasza:
Én ma voltam, a saját asztalomnál kellett megcsinálni, csak odahozták a padhoz az előre elkészített szeretetcsomagot, aztán rám volt bízva a többi.
2016. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-án voltam, előttük kellett a felkészülési idő alatt
2016. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!