Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű fizik szóbeli...

Emelt szintű fizik szóbeli hogy néz ki gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van kísérlet meg egy elméleti rész ahol beszélni kell. De még egyik tanáromtól sem kaptam infót hogy mire mennyi időm lesz ott, valamint hogy fog kinézni ez az egész. Tehát a mérést a tanárok előtt csinálom meg, vagy felkészülési idő alatt kell? Mennyi időm van felkészülni? Mennyit kell beszélni és miről? Hány százalékát teszi ki pontokban a kísérlet és az elméleti rész kifejtése? Meg úgy az egész menete érdekelne a dolognak mert nem akarok úgy beülni hogy ott majd kiderül. Válaszokat előre is köszönöm! Ja és nem kérek linkeket már sok pdf-et végigolvastam de egyik sem írta le rendesen, lehetőleg olyan írjon aki már végigcsinálta vagy tudja hogy mi lesz.

2016. jún. 2. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi extra nincs benne. Felkészülési idő kb. 30 min. A felelet ideje 15 perc. Ez két részből áll, 5 min-ben bemutatod a kísérletet, elmondod mik okozhatják a mérési hibát, hány % lett a relatív hiba, javaslatot teszel a pontosabb mérés gyakorlati kivitelezésére.

A fennmaradó 10 min-ben ismerteted az elméleti tételkidolgozásod. Én már több mint öt éve emelt fizikáztam, akkoriban ez így ment. A tétel ismertetéséhez kihívtak a táblához, táblánál kellett felelni. Ez gondolom intézményenként változó.

Fontos, hogy a 15 min-t úgy kell beosztani, hogy beleférj, és amit akartál, el tudd mondani..

2016. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!